​Cubic Group

Ordrupvej 60, 5. Sal

2920 Charlottenlund

​Se rutevejledning her

CVR: 30735609

Ledelse​

Josefine Ebbe

 grundlægger / Partner

Administrerende direktør

Tlf.: +45 3017 1837

E-mail: josefine@cubicgroup.dk 

Michael Glyholt

Grundlægger / Partner

Tlf.: +45 2860 2060

E-mail: michael@cubicgroup.dk 

Jens Johansson

bygherrerådgiver

AFD.LEDER FOR BYGHERRERÅDGIVNING

Tlf.: +45 2625 7103

E-mail: jens@cubicgroup.dk

Andreas Parbo

Arbejdsmiljøkoordinator       

 AFd.LEDER for ArbejdsmiljøkoordinERING

Tlf.: +45 2485 6914

E-mail: andreas@cubicgroup.dk 

Niels Christensen

AFD.LEDER FOR byggeledeLSE

Tlf.:+45 5455 0334

E-mail: ns@cubicgroup.dk

Team

Anja B. Arai

Administration

Tlf.: +45 2712 0319

E-mail: anja@cubicgroup.dk 

Mia Hansen

Bogholderi

Tlf.: +45 2443 5937

E-mail: mia@cubicgroup.dk

Mikkel H. Olsen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2578 5240

E-mail: mikkel@cubicgroup.dk  

Karen Rasmussen

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 2577 1837

E-mail: karen@cubicgroup.dk 

Steve MacCabe

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5361 3388

E-mail: steve@cubicgroup.dk 

Rasmus Jenlar

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 5190 1360

E-mail: rasmusj@cubicgroup.dk 

Ronni Braagaard

Projektleder

Tlf.: +45  2928 8437

E-mail:ronni@cubicgroup.dk 

Mette Abrahamsen

Projektkoordinator

Tlf.: +45 2573 1223

E-mail: mette@cubicgroup.dk

Jacob Ørsted Pedersen

Byggeleder/planner/arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5381 1837

E-mail: jp@cubicgroup.dk

André Høll

Projektchef

Tlf.: +45 5352 3388

E-mail: ah@cubicgroup.dk 

Palle Kähler

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 5382 1837

E-mail: palle@cubicgroup.dk

Christian Abrahamsen

Byggeleder

Tlf.: +45 2576 6542

E-mail: christian@cubicgroup.dk

Esther F. Sanchez

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5389 1837

E-mail: esther@cubicgroup.dk 

Peter Andresen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5387 1837

E-mail: pa@cubicgroup.dk

Kalle Olesen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2042 7817

E-mail: kalle@cubicgroup.dk 

Claus Skovsgaard Jensen

Projektleder

Tlf.: +45 2819 3819

E-mail: claus@cubicgroup.dk 

Rasmus Lund Wolsgaard

​ARBEJDSMILJØKOORDINATOR

Tlf.: +45 2326 8872

E-mail: rwl@cubicgroup.dk

Benjamin Misimovic

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5385 1837

E-mail: bm@cubicgroup.dk

Lisbeth Løndorf Olsen

​ARBEJDSMILJØKOORDINATOR

Tlf.:+45 3170 1837

E-mail: lo@cubicgroup.dk

Besnik Zumberi Traulsen

byggeleder

Tlf.: +45 5351 1837

E-mail: bzt@cubicgroup.dk

Ugur Kitir

byggeleder

Tlf.: +45 5365 1837

E-mail: uk@cubicgroup.dk

Michael Sørensen

Projektleder

Tlf.: +45 3171 8450

E-mail: ms@cubicgroup.dk

Om os​

​Cubic Group har mange års erfaring med bygherrerådgivning, byggeledelse og arbejdsmiljøkoordinering af flere store komplekse byggerier af arkitektonisk høj standard, derfor ved vi, hvordan ledelse af et byggeri af denne type skal håndteres.

CUBIC group

Ordrupvej 60, 5. sal
2920 Charlottenlund

Se rutevejledning her

Kontakt os

Følg os