​Cubic Group

Ordrupvej 60, 5. Sal

2920 Charlottenlund

​Se rutevejledning her

​Fakturering til Cubic Group ApS

CVR: 3073 5609

Faktura bedes sendes som pdf til faktura@cubicgroup.dk

Øvrige henvendelser til bogholderiet kan ske via: mia@cubicgroup.dk

Ledelse​

Josefine Ebbe

 grundlægger / Partner

Administrerende direktør

Tlf.: +45 3017 1837

E-mail: josefine@cubicgroup.dk 

Michael Glyholt

Grundlægger / Partner

​Bygherrerådgiver / byggeleder

Tlf.: +45 2860 2060

E-mail: michael@cubicgroup.dk 

Jens Johansson

bygherrerådgiver

AFD.LEDER FOR BYGHERRERÅDG. & byggeledelse

Tlf.: +45 2625 7103

E-mail: jens@cubicgroup.dk

Andreas Parbo

Arbejdsmiljøkoordinator / miljørådgiver      

 AFd.LEDER for ArbejdsmiljøkoordinERING

Tlf.: +45 2485 6914

E-mail: andreas@cubicgroup.dk 

Administration & Kommunikation

Anja B. Arai

administration/hr

Tlf.: +45 5389 0159

E-mail: anja@cubicgroup.dk

Mia Hansen

REGNSKAB/BOGHOLDERI

Tlf.: +45 2443 5937

E-mail: mia@cubicgroup.dk

Trine Bruhn

pq, tilbud & kommunikation

Tlf.: +45 5365 1837

E-mail: tb@cubicgroup.dk

Hele holdet​

André Høll

​Tlf.: +45 5382 1837

E-mail: ah@cubicgroup.dk

Andreas Parbo

​Tlf.: +45 2485 6914

E-mail: andreas@cubicgroup.dk

Anja Arai

Tlf.: +45 5389 0159

E-mail: anja@cubicgroup.dk

Caroline Fischer

Tlf.: +45 3112 0992

E-mail: cf@cubicgroup.dk

Christian Højholm Larsen

Tlf.: +45 3144 4108

E-mail: chl@cubicgroup.dk

Claus Riber Poulsen

Tlf.: +45 5361 3388

E-mail: crp@cubicgroup.dk

Daniel Hartmann Westergaard

Tlf.: +45 3170 1837

E-mail: dhw@cubicgroup.dk

Erik Lund

Tlf.: +45 5388 1837

E-mail: el@cubicgroup.dk

Hans Jørgen Holmberg

Tlf.: +45 5389 1837

E-mail: hjh@cubicgroup.dk

Henrik Wittenkamp

Tlf.: +45 5352 3388

E-mail: hw@cubicgroup.dk

Jens Johansson

Tlf.: +45 2625 7103

E-mail: jens@cubicgroup.dk

Jesper Hansen

Tlf.: +45 4274 4220

E-mail: jth@cubicgroup.dk

Josefine Ebbe

Tlf.: +45 3017 1837

E-mail: josefine@cubicgroup.dk

Karen Rasmussen

Tlf.: +45 2577 1837

E-mail: karen@cubicgroup.dk

Kasper Rønsig Sørensen

Tlf.: +45 2761 3941

E-mail: kasper@cubicgroup.dk

Kaare Holm Madsen

Tlf.: +45 5376 1837

E-mail: khm@cubicgroup.dk

Lars Henrik Petersen

Tlf.: +45 3176 1190

E-mail: lhp@cubicgroup.dk

Leif Pugé

Tlf.: +45 5372 1223

E-mail: lp@cubicgroup.dk

Maja Christensen

Tlf.: +45 5384 2166

E-mail: mch@cubicgroup.dk

Michael Glyholt

Tlf.: +45 2860 2060

E-mail: michael@cubicgroup.dk

Mie R. Rossen

​Tlf.: +45 3148 0752

E-mail: mr@cubicgroup.dk

Mikkel Hartwig Olsen

Tlf.: +45 2578 5240

E-mail: mikkel@cubicgroup.dk

Morten Lund

Tlf.: +45 2972 6597

E-mail: ml@cubicgroup.dk

Ola Mark Winther

Tlf.: +45 5384 1837

E-mail: omw@cubicgroup.dk

Per Petersen

Tlf. +45 2199 6609

E-mail: pp@cubicgroup.dk

Peter Andresen

Tlf.: +45 5387 1837

E-mail: pa@cubicgroup.dk

Rasmus Bredvig Obel

Tlf.: +45 5385 1837

E-mail: rbo@cubicgroup.dk

Susanne Rømer Jensen

Tlf.: +45 2573 1223

E-mail: srj@cubicgroup.dk

Trine Bruhn

Tlf.: +45 5365 1837

E-mail: tb@cubicgroup.dk

Om os​

Cubic Group leverer uvildig og værdiskabende rådgivning til bygherrer, andre rådgivende virksomheder og entreprenører. 

Vi er specialister i byggeprocesser og kan varetage dit byggeprojekt fra A-Z.

CUBIC group

Ordrupvej 60, 5. sal

2920 Charlottenlund

Se rutevejledning her

Kontakt os

Følg os