​CUBIC GROUP

Ordrupvej 60, 5. Sal

2920 Charlottenlund

CVR: 30735609

CUBIC GROUP
Ordrupvej 60 5 sal
2920 Charlottenlund

Ledelse​

Josefine Ebbe

grundlægger / Partner

Tlf.: +45 3017 1837

E-mail: josefine@cubicgroup.dk 

Michael Glyholt

Grundlægger / Partner

Tlf.: +45 2860 2060

E-mail: michael@cubicgroup.dk 

Pernille Køj Veng

afdelingsleder / BYGHERRERÅDGIVNING

Tlf.: +45 3142 2030

E-mail: pkv@cubicgroup.dk 

Andreas Parbo

AFDELINGSLEDER / ArbejdsmiljøkoordinERING

Tlf.: +45 2485 6914

E-mail: andreas@cubicgroup.dk 

Team

Mia Hansen

Bogholderi

Tlf.: +45 2443 5937

E-mail: mia@cubicgroup.dk 

Anja B. Arai

Administration

Tlf.: +45 2712 0319

E-mail: anja@cubicgroup.dk 

Mikkel H. Olsen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2578 5240

E-mail: mikkel@cubicgroup.dk  

Nikolaj Haubroe

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 3170 1837

E-mail: nikolaj@cubicgroup.dk 

Karen Rasmussen

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 2577 1837

E-mail: karen@cubicgroup.dk 

Rasmus Jenlar

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 5190 1360

E-mail: rasmusj@cubicgroup.dk 

Torben Majvad

Projektleder

Tlf.: +45 5354 1837

E-mail: torben@cubicgroup.dk 

Mette Abrahamsen

Projektkoordinator

Tlf.: +45 2573 1223

E-mail: mette@cubicgroup.dk

Jørgen Wæver

Byggeleder

Tlf.: +45 5381 1837

E-mail: jorgen@cubicgroup.dk 

Ronni Braagaard

Projektleder

Tlf.: +45  2928 8437

E-mail: ronni@cubicgroup.dk 

Steve MacCabe

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5361 3388

E-mail: steve@cubicgroup.dk 

Christian Abrahamsen

Byggeleder

Tlf.: +45 2576 6542

E-mail: christian@cubicgroup.dk 

Jakob Vissing

Arbejdsmiljøkoordinator/byggeleder

Tlf.: +45 5389 1837

E-mail: jakob@cubicgroup.dk 

Klaus Højbo Rasmussen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2530 1837

E-mail: klaus@cubicgroup.dk 

Om os​

​Cubic Group har mange års erfaring med bygherrerådgivning, byggeledelse og commissioning af flere store komplekse byggerier af arkitektonisk høj standard, derfor ved vi, hvordan ledelse af et byggeri af denne type skal håndteres.

CUBIC group

Ordrupvej 60, 5. sal
2920 Charlottenlund

Kontakt os

Følg os