​CUBIC GROUP

Ordrupvej 60, 5. Sal

2920 Charlottenlund

CVR: 30735609

CUBIC GROUP
Ordrupvej 60 5 sal
2920 Charlottenlund

Ledelse​

Ole Kristian Bottheim

Adm. Direktør

Tlf.: +45 2136 3094

E-mail: olek@cubicgroup.dk 

Michael Glyholt

Partner

Tlf.: +45 2860 2060

E-mail: michael@cubicgroup.dk 

Josefine Ebbe

Partner

Tlf.: +45 3017 1837

E-mail: josefine@cubicgroup.dk 

Pernille Køj Veng

Afdelingsleder

Tlf.: +45 3142 2030

E-mail: pkv@cubicgroup.dk

Team

Andreas Parbo

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2485 6914

E-mail: andreas@cubicgroup.dk 

Anja B. Arai

Administration

Tlf.: +45 2712 0319

E-mail: anja@cubicgroup.dk 

Martin Gredsted

Byggeleder

Tlf.: +45 5370 0899

E-mail: martin@cubicgroup.dk

Nikolaj Haubroe

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 3170 1837

E-mail: nikolaj@cubicgroup.dk 

Karen Rasmussen

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 2577 1837

E-mail: karen@cubicgroup.dk 

Kelvin Thomasen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 3011 0276

E-mail: kelvin@cubicgroup.dk 

Lise Skaarup

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2576 6542

E-mail: lise@cubicgroup.dk 

Mikkel H. Olsen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2578 5240

E-mail: mikkel@cubicgroup.dk  

Paul Calvert

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 5354 01837

E-mail: paul@cubicgroup.dk 

Rasmus Jenlar

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 5190 1360

E-mail: rasmusj@cubicgroup.dk 

John Sejling

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5389 1837

E-mail: john@cubicgroup.dk

Mette Olesen

Projektkoordinator

Tlf.: 

E-mail: mette@cubicgroup.dk

Ronni Braagaard

Projektleder

Tlf.: 

E-mail: ronni@cubicgroup.dk 

Torben Majvad

Projektleder

Tlf.: 

E-mail: torben@cubicgroup.dk 

Om os​

​Cubic Group har mange års erfaring med bygherrerådgivning, byggeledelse og commissioning af flere store komplekse byggerier af arkitektonisk høj standard, derfor ved vi, hvordan ledelse af et byggeri af denne type skal håndteres.

CUBIC group

Ordrupvej 60, 5. sal
2920 Charlottenlund

Kontakt os

Følg os