​CUBIC GROUP

Ordrupvej 60, 5. Sal

2920 Charlottenlund

CVR: 30735609

Ledelse​

Josefine Ebbe

                 grundlægger / Partner                  Administrerende direktør

Tlf.: +45 3017 1837

E-mail: josefine@cubicgroup.dk 

Michael Glyholt

                         Grundlægger / Partner                         afd.leder for byggeledelse

Tlf.: +45 2860 2060

E-mail: michael@cubicgroup.dk 

Pernille Køj Veng

       Bygherrerådgiver      

    afd.leder for BYGHERRERÅDGIVNING

Tlf.: +45 3142 2030

E-mail: pkv@cubicgroup.dk 

Andreas Parbo

        Arbejdsmiljøkoordinator       

 AFd.LEDER for ArbejdsmiljøkoordinERING

Tlf.: +45 2485 6914

E-mail: andreas@cubicgroup.dk 

Team

Mia Hansen

Bogholderi

Tlf.: +45 2443 5937

E-mail: mia@cubicgroup.dk

Anja B. Arai

Administration

Tlf.: +45 2712 0319

E-mail: anja@cubicgroup.dk 

Mikkel H. Olsen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2578 5240

E-mail: mikkel@cubicgroup.dk  

Ronni Braagaard

Projektleder

Tlf.: +45  2928 8437

E-mail:ronni@cubicgroup.dk 

Karen Rasmussen

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 2577 1837

E-mail: karen@cubicgroup.dk 

Rasmus Jenlar

Projekt-/byggeleder

Tlf.: +45 5190 1360

E-mail: rasmusj@cubicgroup.dk 

Torben Majvad

Byggeleder

Tlf.: +45 5354 1837

E-mail: torben@cubicgroup.dk

Mette Abrahamsen

Projektkoordinator

Tlf.: +45 2573 1223

E-mail: mette@cubicgroup.dk

Jørgen Wæver

Byggeleder

Tlf.: +45 5381 1837

E-mail: jorgen@cubicgroup.dk

André Høll

Projektchef

Tlf.: +45 5352 3388

E-mail: ah@cubicgroup.dk 

Steve MacCabe

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5361 3388

E-mail: steve@cubicgroup.dk 

Christian Abrahamsen

Byggeleder

Tlf.: +45 2576 6542

E-mail: christian@cubicgroup.dk

Esther F. Sanchez

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5389 1837

E-mail: esther@cubicgroup.dk 

Peter Andresen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 5387 1837

E-mail: pa@cubicgroup.dk

Kalle Olesen

Arbejdsmiljøkoordinator

Tlf.: +45 2042 7817

E-mail: kalle@cubicgroup.dk 

Jan Boye

Projektleder-/byggeleder

Tlf.: +45 3170 1837

E-mail: jan@cubicgroup.dk

Claus Skovsgaard Jensen

Projektleder

Tlf.: +45 2819 3819

E-mail: claus@cubicgroup.dk 

Jens Johansson

Bygherrerådgiver

Tlf.: +45 2625 7103

E-mail: jens@cubicgroup.dk 

Om os​

​Cubic Group har mange års erfaring med bygherrerådgivning, byggeledelse og arbejdsmiljøkoordinering af flere store komplekse byggerier af arkitektonisk høj standard, derfor ved vi, hvordan ledelse af et byggeri af denne type skal håndteres.

CUBIC group

Ordrupvej 60, 5. sal
2920 Charlottenlund

Kontakt os

Følg os